Obrazovanje odraslih

Stjecanje mikrokvalifikacije pružanje ugostiteljskih usluga izvan objekta Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Manojlović, 13. 11. 2023. 10:41

Predmet javnog poziva je prikupljanje prijava za upis polaznika u program obrazovanja za stjecanje mikrokvalifikacije pružanje ugostiteljskih usluga izvan objekta.

[više]

Stjecanje mikrokvalifikacije priprema jela za posebne oblike prehrane Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Manojlović, 13. 11. 2023. 10:40

Predmet javnog poziva je prikupljanje prijava za upis polaznika u program obrazovanja za stjecanje mikrokvalifikacije priprema jela za posebne oblike prehrane.

[više]

Stjecanje mikrokvalifikacije priprema i provedba turističke animacije Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Manojlović, 13. 11. 2023. 10:39

Predmet javnog poziva je prikupljanje prijava za upis polaznika u program obrazovanja za stjecanje mikrokvalifikacije priprema i provedba turističke animacije.

[više]

Stjecanje mikrokvalifikacije priprema i dekoriranje kave Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Manojlović, 13. 11. 2023. 10:38

Predmet javnog poziva je prikupljanje prijava za upis polaznika u program obrazovanja za stjecanje mikrokvalifikacije priprema i dekoriranje kave.

[više]

Stjecanje mikrokvalifikacije komunikacija na društvenim mrežama u turizmu i ugositeljstvu Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Manojlović, 13. 11. 2023. 10:36

Predmet javnog poziva je prikupljanje prijava za upis polaznika u program obrazovanja za stjecanje mikrokvalifikacije komunikacija na društvenim mrežama u turizmu i ugositeljstvu.

[više]

Stjecanje mikrokvalifikacije izrada digitalnih sadržaja za turističku promociju Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Manojlović, 13. 11. 2023. 10:35

Predmet javnog poziva je prikupljanje prijava za upis polaznika u program obrazovanja za stjecanje mikrokvalifikacije izrada digitalnih sadržaja za turističku promociju.

[više]

Učenja stranog jezika za odrasle osobe Poslovni njemački jezik za ugostiteljsko turističku struku (stupanj A1) Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Manojlović, 13. 11. 2023. 10:33

Predmet javnog poziva je prikupljanje prijava za upis polaznika u program učenja stranog jezika za odrasle osobe – Poslovni njemački jezik za ugostiteljsko turističku struku (stupanj A1).

[više]

Učenja stranog jezika za odrasle osobe Poslovni engleski jezik za ugostiteljsko turističku struku (stupanj A1) Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Manojlović, 13. 11. 2023. 10:32

Predmet javnog poziva je prikupljanje prijava za upis polaznika u program učenja stranog jezika za odrasle osobe – Poslovni engleski jezik za ugostiteljsko turističku struku (stupanj A1).

[više]

Stjecanje cjelovite kvalifikacije Voditelj poslovanja odjela hrane i pića Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Manojlović, 13. 11. 2023. 10:20

Predmet javnog poziva je prikupljanje prijava za upis polaznika u program obrazovanja za stjecanje cjelovite kvalifikacije Voditelj poslovanja odjela hrane i pića.

[više]

Stjecanje cjelovite kvalifikacije Organizator događanja/Organizatorica događanja Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Manojlović, 13. 11. 2023. 10:19

Predmet javnog poziva je prikupljanje prijava za upis polaznika u program obrazovanja za stjecanje cjelovite kvalifikacije Organizator događanja / Organizatorica događanja.

[više]

Stjecanje mikrokvalifikacije priprema hrvatskih tradicijskih slastica Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Manojlović, 13. 11. 2023. 10:18

Predmet javnog poziva je prikupljanje prijava za upis polaznika u program obrazovanja za stjecanje mikrokvalifikacije priprema hrvatskih tradicijskih slastica.

[više]

Stjecanje mikrokvalifikacije održavanje osjetljivih površina i unutarnjih prostora smještajnog objekta Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Manojlović, 13. 11. 2023. 10:14

Predmet javnog poziva je prikupljanje prijava za upis polaznika u program obrazovanja za stjecanje mikrokvalifikacije održavanje osjetljivih površina i unutarnjih prostora smještajnog objekta.

[više]

Srednja škola Zabok / Ivana i Cvjete Huis 2, HR-49210 Zabok / www.ss-zabok.skole.hr / srednjao@inet.hr