HUB Srednje škole Zabok je digitalna platforma koja se sastoji od:

• platforme za e-učenje, kojima će platforma služiti za edukaciju i direktni kontakt s tržištem te uvid u praktična znanja opskrbnog lanca. Sastoji se od digitalnih obrazovnih sadržaja (DOS) namjenjenih za unaprijeđenje vještina kroz programe formalnog obrazovanja učenika i programa obrazovanja odraslih u tuizmu i ugostiteljstvu. Postoje 4 formalna programa obrazovanja (Pomoćni ugostitelj/ugostiteljica, Tehničar/ka za ugostiteljstvo, Voditelj/ica poslovanja u odjelu hrane i pića, Organizator/ica događanja ) i 10 Programa obrazovanja odraslih - mikrokvalifikacije.

• burza domaćih, lokalnih proizvoda, gdje će  vlasnici obrta, OPG-ova, tvrtki te smještajnih i ugostiteljskih objekata, suvenirnice, škole i svi ostali koji imaju interesa koristiti za promociju i prodaju vlastitih proizvoda i usluga

Srednja škola Zabok / Ivana i Cvjete Huis 2, HR-49210 Zabok / www.ss-zabok.skole.hr / srednjao@inet.hr