Studijsko putovanje Slovenija - Italija

Autor: Ivana Manojlović, 25. 3. 2023.

Posjećujemo agroturizam Le Torri di Slivia koji se nalazi na periferiji Trsta. Posebnost imanja je Grotta delle Torri di Slivia, jedna od prirodoslovnih atrakcija ovog kraja. Špilja sa vapnenačkim formacijama jedinstvenim u svojoj veličini.

Izvješće pripremila:
Kristina Kovačec
Koordinatorica projektnih aktivnosti

"Crna kao noć, slatka kao ljubav". Sigurno pogađate da se radi o - kavi, ujedno i razlog našeg posjeta pržionici kave "Antica Tostatura Triestina". Ljubazni domaćini su nas upoznali sa procesom prženja kave koji vodi od zrna do arome kave.

Aktivnostima ispunjen dan privodimo kraju posjetom Eataly Trst, najbolje od obrtničkih proizvoda s naglaskom na tradicionalno, lako dostupno svima i po razumnim cijenama.

Srednja škola Zabok / Ivana i Cvjete Huis 2, HR-49210 Zabok / www.ss-zabok.skole.hr / srednjao@inet.hr