Radionica o samovrednovanju

Autor: Ivana Manojlović, 20. 2. 2023.

Srednja škola Zabok u okviru projekta “ReCeZa - Regionalni centar Zabok” radi na uspostavi sustava samovrednovanja. Tema radionice jest Mreža kritičkih prijatelja kao podrška samovrednovanju i međusobno posjećivanje nastave u sklopu procesa samovrednovanja.

Razvijeni su instrumenti samovrednovanja za područja: upravljanje i vođenje, uvjeti rada, profesionalni razvoj odgojno-obrazovnih radnika, suradnja s obiteljima i vanjskim dionicima, kurikulum škole, kvaliteta učenja, poučavanja i vrednovanja učenja, podrška učenicima, rezultati rada škole. Odrađena je radionica za nastavnike škole kako bi se upoznali sa sustavom samovrednovanja rada Centra te kako bi isto provodili na što bolji i efikasniji način. Tema radionice jest Mreža kritičkih prijatelja kao podrška samovrednovanju i međusobno posjećivanje nastave u sklopu procesa samovrednovanja.

#CUT #CUThere

Pripremio:
Marko Kralj, mag.oec

Srednja škola Zabok / Ivana i Cvjete Huis 2, HR-49210 Zabok / www.ss-zabok.skole.hr / srednjao@inet.hr