@SCHOOL školski online časopis na engleskom jeziku

@SCHOOL -ISSUE 13

Autor: Ivana Manojlović, 14. 12. 2023.

Dragi čitatelji i čitateljice,

U 13. izdanju časopisa @School uronili smo u svijet putovanja kako bismo vam donijeli inspiraciju i savjete za nezaboravna putovanja koja obogaćuju dušu i um. Osim toga, ekskluzivno pratimo otvorenje srednje škole u Zaboku, donoseći vam osvrt na događanja i atmosferu s ovog značajnog događaja u našoj zajednici.

Nastavljamo s literarnim osvrtom na "Velikog Gatsbyja" - klasik koji i dalje intrigira svojom misterioznošću i glamurom. U našem book clubu istražujemo dubine ove nezaboravne priče kroz različite interpretacije i diskusije.

U ime cijelog tima @School, želimo vam radostan Božić i sretnu Novu godinu! Neka vam ovi blagdani budu ispunjeni ljubavlju, toplinom i bliskošću s vašim najdražima.

Uživajte u čitanju i u čarima blagdana!

S ljubavlju,

teacher-ice Irena i Tanja

Srednja škola Zabok / Ivana i Cvjete Huis 2, HR-49210 Zabok / www.ss-zabok.skole.hr / srednjao@inet.hr