Vijesti

Svečano otvoren Regionalni centar kompetentnosti u turizmu i ugostiteljstvu Zabok

Autor: Ivana Manojlović, 13. 10. 2023.

Regionalni centar kompetentnosti u turizmu i ugostiteljstvu Zabok – Srednja škola Zabok svečanim otvorenjem najavio je rad u novom suvremeno opremljenom prostoru, koji je spoj inovativnih rješenja za potrebe obrazovanja na svjetskoj razini. Radi se o projektu vrijednosti više od 9,2 milijuna eura, i trenutačno je najveći projekt u provedbi na području Krapinsko-zagorske županije.
Značaj ovog projekta na nacionalnoj razini potvrđuje činjenica da je na svečanosti otvorenja bio i predsjednik Vlade Republike Hrvatske, Andrej Plenković, koji je zajedno sa županom Krapinsko-zagorske županije Željkom Kolarom, otvorio novoizgrađene prostore Regionalnog centra kompetentnosti Srednja škola Zabok.

Srednja škola Zabok / Ivana i Cvjete Huis 2, HR-49210 Zabok / www.ss-zabok.skole.hr / srednjao@inet.hr