Promocija zanimanja

Autor: Ivana Manojlović, 2. 4. 2022.

Srednja škola Zabok kao Regionalni centar kompetentnosti u turizmu i ugostiteljstvu započela je ovogodišnju promociju zanimanja u okviru orga​nizirane promocije u osnovnim školama u Krapinsko zagorskoj županiji.

Deficitarna su zanimanja za kuhara i konobara, a kako su se naši učenici predstavili budućim kolagama pogledajte na fotografijama. Interes i pozornost pobudili su i kod roditelja. Sve ostale ugostiteljsko turističke vještine učenici sa svojim mentorima i profesorima pokazat će zainteresiranoj javnosti 13. svibnja 2022. godine na Malom Gastru - tradicionalnom malom uličnom festivalu u Zaboku. Također, najavljujemo i novu manifestaciju te Show&tell radionice za učenike osnovnih škola, na Pikniku u Dvorcu Bračak 18 svibnja 2022.

Za sljedeću školsku godinu, u okviru projekta ReCeZa - Regionalni centar Zabok, planiraju se predstaviti 4 nova obrazovna programa u turizmu i ugostiteljstvu.

Srednja škola Zabok / Ivana i Cvjete Huis 2, HR-49210 Zabok / www.ss-zabok.skole.hr / srednjao@inet.hr