Potpisivanje ugovora o uspostavi infrastrukture RCK Zabok

Autor: Ivana Manojlović, 9. 12. 2019.

U petak, 6. prosinca 2019.g., ravnateljica SŠ Zabok, gđa. Draženka Jurec, potpisla je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava sa gosp. Markom Pavićem, ministrom Regionalnog razvoja i fondova EU.

U petak, 6. prosinca 2019.g., ravnateljica SŠ Zabok, gđa. Draženka Jurec, potpisla je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava sa gosp. Markom Pavićem, ministrom Regionalnog razvoja i fondova EU, u vrijednosti od 30 milijuna kuna. Sredstva su namijenjena uspostavi infrastrukture Regionalnog centara kompetentnosti u strukovnom obrazovanju u sektoru turizma i ugostiteljstva, kao podrška procesu reforme strukovnog obrazovanja i osposobljavanja. Vrijeme trajanja projektnih aktivnosti vezano uz ovaj projekt je 40 mjeseci. Najvažniji partner Srednjoj školi Zabok, na ovome projektu je Krapinsko zagorska županija. Projektnim aktivnostima obuhvaćena je rekonstrukcija postojeće zgrade škole i dogradnja novih kapaciteta za praktičnu nastavu, strukovne vježbe te praktikumi za učenje temeljeno na radu u svrhu unaprijeđenja ugostiteljstva i turizma, a za sve korisnike Centra.

Srednja škola Zabok / Ivana i Cvjete Huis 2, HR-49210 Zabok / www.ss-zabok.skole.hr / srednjao@inet.hr