PROJEKT VolontirAJMO!

Autor: Marijana Franc, 28. 6. 2017.

U utorak, 27.06.2017. održana je dodjela simboličnih priznanja u okviru provedenih natječaja- foto natječaja "Volontirati je lako - to može svatko!" i natječaja kratki tekst o volonterstvu "Dobro biram - Volontiram" koji su se proveli kroz projekt Volonterski centar VolontirAJMO.

Kao najbolji foto prikaz volonterske aktivnosti izabrana je fotografija Klare Očić iz Gimnazije Antuna Gustava Matoša-Zabok, a  fotografija prikazuje učenice/volonterke kako provode svoje slobodno  vrijeme sa starijim osobama u Domu za zdravstvenu njegu "Vlatka Mrzljak". Dok je za najbolji literarni rad izabran onaj od Melite Hršak iz Srednje škole Zabok, unutar kojeg autorica zorno prikazuje volontersko iskustvo i razloge uključivanja u volonterske aktivnosti.

Pobjedničke radove možete, zajedno s ostalim pristiglim radovima, vidjeti i pročitati u E-katalogu koji je dostupan na sljedećem linku.

Srednja škola Zabok / Ivana i Cvjete Huis 2, HR-49210 Zabok / www.ss-zabok.skole.hr / srednjao@inet.hr